Zakładki:
Kontakt do mnie :)
SAL 2013 u Meri
Sal Lizzie Kate u Hanulka
TUSAL 2013 u CyberJulki
Zabawy
sal
candy
candy
Zaglądam na blogspota do:
Zaglądam na bloxa do:
trwa inicjalizacja, prosze czekac...darmowe próbki
Kategorie: Wszystkie | Haft krzyżykowy
RSS
niedziela, 30 grudnia 2012

Przedstawiam gwiazdki, które zrobiłam jeszcze przed świętami - niektóre już znalazły swoich nowych właścicieli :) Są kolorowe i wesołe, dlatego na drzewku świątecznym prezentują się wspaniale (zdjęcie pokażę następnym razem).

Śnieżynka quilling

Śnieżynka quilling

Śnieżynka quilling

śnieżynka quilling

śnieżynka quilling

śnieżynka quilling

wtorek, 18 grudnia 2012

Dzisiaj prezentuję gwiazdki, które oprawiłam własnoręcznie zrobionymi ramkami (co widać na załączonych zdjęciach). Wycięłam odpowiedni rozmiar gwiazdek z czerwonej tekturki i przykleiłam, niestety, nie przyłożyłam się do tego zbytnio, bo widać lekkie nierówności...

Choinka, którą widać w tle jest tylko wieszaczkiem tymczasowym - dostałam ją od babci, gdy wynajmowałam mieszkanie. Nie było sensu wydawać pieniędzy na normalną choinkę, bo okres świąteczny i poświąteczny spędzam w rodzinnym domu, więc w zastępstwie stawiam taką oto choineczkę, żeby choć trochę ozdobiła mieszkanie i przypominała o świętach :)

gwiazda

gwiazda

gwiazdka

gwiazdki razem

Wzory pochodzą z Kramu z Robótkami.

piątek, 14 grudnia 2012

Małe wzorki mają swój urok. Uwielbiam je! Zwane przeze mnie "drobnicą" :), robi się szybko i szybko widać efekt - czyli dla mnie idealny układ :) Zdjęcia trochę niewyraźne, bo i pogoda za oknem taka sobie...

ozdoby choinkowe

Bałwanek

Prezent

Świeczka

Pozdrawiam i baaaaardzo dziękuję za za każde miłe słowo tu pozostawione :)

poniedziałek, 10 grudnia 2012

Chciałabym ich zrobić jak najwięcej, ale niestety wykonanie ich zajmuje sporo czasu, dlatego ostatnio kompletnie zdominowały mój wolny czas :)

dzwonek

dzwonek

dzwonek

dzwonek

środa, 05 grudnia 2012

Kolejny dzwonek. Zszycie ścianek zamaskowałam pomarańczową tasiemką, a ta dziwaczna falbanka na dole to moje pierwsze, nieśmiałe próby z szydełkiem :) Obiecałam sobie, że do końca roku nauczę się szydełkować i dotrzymam słowa, choćby nie wiem co :P

dzwonek śnieżyczka

dzwoneczek śnieżyczka 2

dzwonek śnieżyczka

wtorek, 04 grudnia 2012

Igielnik, o którym pisałam w poprzednim poście, skończony! :) Na zdjęciu w koszyczku z nićmi, w którym zawsze mam bałagan :P Co poukładam to za chwilę znów się robi rozgardiasz ;P

Świąteczny igielnik

poniedziałek, 03 grudnia 2012

Dzisiaj chciałabym się pochwalić moimi wytworami wykonane techniką quilling. Trzeba poświęcić trochę czasu i przy odrobinie (albo i więcej) cierpliwości powstają bardzo wdzięczne ozdoby. Zachęcona pięknymi pracami widzianymi w internecie postanowiłam zamówić sobie zestaw startowy dla początkujących i spróbować swoich sił.

quill

quill2

quill3

quill4

quill5

Jeśli chodzi o haft to oczywiście również ozdoby świąteczne, obecnie zaczynam wyszywać serduszko - igielnik świąteczny; dosyć szybko się wyszywa, więc myślę, że do jutra skończę:

igielnik

Mam już kilka zamówień na dzwonki, które już wcześniej pisałam, więc praca idzie pełną parą :) Na zdjęciu dwa motywy jeszcze jako osobne ścianki dzwonka:

dzwonek